EveryCafe

EveryCafe Beta Yayınına Başladı

... ...
EveryCafe Beta Yayınına Başladı

Uzun bir çalışmanın ardından kullanıcılarla buluşan EveryCafe Beta sürümünü yayına aldı. EveryCafe temel itibariyle internet cafe yönetim programı olarak tasarlanmış ve dizayn edilmiştir. Fakat programın playstation salonlarından restaurant ve cafelerde de kullanılabilecek modülleri bulunmaktadır.

EveryCafe’yi rakiplerinden üstün kılan bir çok özelliği var. Kullanıcıların tercih sebebi olacak bir çok özellik. Bunlardan başlıcaları ücretsiz olması ve bir kullanıcının ayrı ayrı kullanmak mecburiyetinde olduğu bir çok programı bir araya toplamış olması.

EveryCafe’yi diğer programlardan üstün kılan özelliklerinden bir diğeri ise yöneticinin E-Pin ve PromoCod’larını programa yüklemesi ve müşterilere program üzerinden satışını gerçekleştirebilmesidir.

EveryCafe ile kullanıcı web sitesini program üzerinden görüp düzenleyebilir. Ayrıca program üzerinden stok takibi yapabilir, programı mobilden ve uzaktan yönetebilir ve ağındaki bilgisayarlara uzaktan bağlantı sağlayabilir.

Daha bir çok ve eşsiz özellikleriyle kullanıcıyla buluşan EveryCafe yetileri ve kullanım kolaylığıyla kısa sürede internet cafelerin gözdesi olmaya aday…

Kullanıcıların kısa sürede programa tüm özellikleriyle kullanabilmeleri için ise programda bulunan tüm özellikler videolar ile açıklanmış ve EveryCAfe web sitesi ve Youtube kanalına yüklenmiş durumda. Kullanıcının yapması gereken tek şey programı kurmak ve buraya tıklamak…

Featured Image Featured Image
  • Activate MetaBoxes Plugin